Ubezpieczenie w Blackjack

Ubezpieczenie, zwane często z języka angielskiego „insurance”, to ciekawa możliwość, jaką oferują graczom kasyna. Jest ono na tyle podchwytliwe, że ciężko w stu procentach być pewnym, że zadziała na naszą korzyść, a z drugiej strony może przynieść zdecydowanie więcej korzyści niż strat. Wszystko zależy tu już od kwoty o jaką gramy i ile możemy stracić.

Ubezpieczenie w Blackjack
Czym jest ubezpieczenie w grze Blackjack?

Co to jest ubezpiecznie w grze Blackjack?

Na czym w ogóle polega ubezpieczenie? Wyobraźmy sobie partię w blackjack, podczas której pierwsza karta krupiera, odkryta, to as. Momentalnie zaczynamy się zastanawiać, czy aby na pewno nasz rozdający nie ma blackjacka, ponieważ wystarczyłoby tylko by jego zakrytą kartą była któraś z punktowanych po dziesięć. Właśnie w takiej chwili możemy ubezpieczyć się na wypadek blackjacka u krupiera. Stawiamy dodatkowo połowę stawki, którą wcześniej postawiliśmy na daną grę.

Pozwala nam to czuć się nieco bezpieczniej – jeśli nasza intuicja, obliczenia czy przewidywania nie zawiodą i krupier faktycznie będzie miał blackjacka, otrzymamy zwrot stawki oraz ubezpieczenia, które postawiliśmy – jednym słowem, nie stracimy nic. Jednakże gdy okaże się, że zakrytą kartą krupiera nie była dziesiątka, walet, dama, ani tym bardziej król, czyli krupier definitywnie nie miał blackjacka, ubezpieczenie przepada, a dane rozdanie rozgrywane jest do końca.

Ubezpieczać się czy nie? To pytanie niejednokrotnie nurtujące miliony graczy w blackjacka, ubezpieczenie bowiem, jak już sam wiesz pozwala w razie wypadku uchronić postawione pieniądze, jednak czy zawsze przy większych stawkach opłaca się ryzykować utratę połowy stawki? Hazard to ryzyko, decyzja o ubezpieczeniu w blackjacku to już indywidualna kwestia każdego gracza.

_______________
Udział w nielegalnych grach hazardowych jakim jest gra w kasynie internetowym jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button