Turnieje w Blackjack

Jak wiadomo w każdej grze chodzi przede wszystkim o rywalizację, i nie zmienia tego fakt, że blackjack jest grą specyficzną i gra się w niej nie przeciwko innym graczom, a przeciwko krupierowi. Mimo wszystko turnieje w blackjacka wciąż zyskują nowych fanów i zwolenników, co więcej powstają coraz to nowe turnieje, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jakie są najsłynniejsze turnieje tej popularnej gry karcianej?

turnieje w blackjack
Gdzie najlepsze turnieje w gdzie blackjack?

The World Series of Blackjack

Jednym z najpopularniejszych niewątpliwie jest The World Series of Blackjack – WSOB, światowy turniej odbywający się corocznie, i co ciekawe z roku na rok kwota możliwa do wygrania wzrasta proporcjonalnie do zainteresowania. Turnieje są transmitowane telewizyjnie, co pozwala na oglądanie ich ogromnej ilości ludzi. W każdym turnieju rywalizuje od 25 do 40 graczy, finał odbywa się w kasynie na terenie Stanów Zjednoczonych.

The Ultimate Blackjack Tour to turniej trwający dziesięć tygodni, zawody odbywają się praktycznie codziennie o 2 po południu, rywalizuje 120 graczy. Pula nagród zachęca do udziału w tym turnieju, wynosi ona bowiem 1,3 miliona dolarów. Jest to niezwykle szybko rozwijający się turniej, zyskujący popularność, na pewno też dzięki dopracowanym szczegółom, takim jak chociażby oprawa całej imprezy.

Kolejne ciekawe zawody Blackjack to King of Vegas, zorganizowane przez telewizję Spike TV. Interesująca była forma tego turnieju, ponieważ były to zawody nie tylko w blackjack, ale w wiele różnych gier hazardowych. Brało w nich udział 6 profesjonalistów, mających styczność z hazardem od wielu, wielu lat, oraz sześcioro amatorów – ludzi, którzy nigdy wcześniej nie mieli żadnych osiągnięć w turniejach. Raz w tygodniu wybierano, który z zawodników odpadnie.

Sieć GSN wpadła na pomysł stworzenia turnieju, w którym rywalizować będą gwiazdy filmowe z Hollywood. Turniej ten, pod nazwą Celebrity Blackjack spotkał się z powszechnym zainteresowaniem, jak wszystkie, w których pojawiają się znane osobistości przyciągnął dużą widownię i prawdopodobnie będzie odbywał się już na stałe, co roku.

Dla zwykłych zjadaczy chleba w krajach, gdzie hazard online jest legalny, istnieje możliwość gry w turniejach blackjack online, które są cyklicznie organizowane przez niemal wszystkie kasyna internetowe. Rozgrywka jest równie emocjonująca, co gra na żywo, głównie przez ciekawe i wartościowe nagrody jakie kasyna oferują uczestnikom turniejów blackjack online.

_______________
Udział w nielegalnych grach hazardowych jakim jest gra w kasynie internetowym jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button