Rynek bukmacherski w 2022 roku – nowoczesne trendy

Pośród wielu różnych branż działających na świecie, rynek bukmacherski jest jednym z tych najbardziej powiązanych z rozwojem nowoczesnych technologii. Jest on jednocześnie tym, który zdecydowanie najuważniej słucha tego, co mają do powiedzenia jego klienci. Właśnie dlatego bardzo podąża on za trendami pojawiającymi się wśród obstawiających, a często i windowanymi przez zagranicznych bukmacherów, na bieżąco dostosowując swoją ofertę właśnie do nich.

nowości bukmacherskie 2022
Rynek bukmacherski w 2022 roku – nowoczesne trendy

Aktualne trendy bukmacherskie – co nowego w 2022 roku?

W swoim podążaniu za trendami na rynku polscy bukmacherzy zwracają uwagę na dwie rzeczy: postęp technologiczny i pojawiające się razem z nim nowe nawyki i przyzwyczajenia oraz upodobania klientów, zmieniające się w czasie oraz brązujące na mnóstwie różnych czynników.

Co w bukmacherce jest aktualnie na czasie? Czego oczekuje współczesny obstawiający, a co starają się zapewnić mu najlepsi bukmacherzy? Kilka takich rzeczy wypisujemy poniżej. 

1. Nowocześniejsza oferta

Oferta prezentowana przez bukmacherów jest przez nich stale aktualizowana i udoskonalana. Wielki wpływ na priorytety właśnie w tym udoskonalaniu mają trendy wśród obstawiających. Najłatwiej jest to zauważyć poprzez porównanie bukmacherów polskich i tych zza oceanu. Jako że w Polsce najpopularniejszym sportem jest piłka nożna, to jej nadaje się priorytet, za niszowe uznając baseball czy futbol amerykański. W Stanach a Zjednoczonych zaś jest odwrotnie. 

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

W Polsce coraz większym zainteresowaniem cieszy się e-sport, jeszcze kilkanaście lat temu stanowiący całkowitą atrakcję. Dziś przyciąga on do siebie całe mnóstwo typujących. Widać jest też trend skłaniający młodych obstawiających właśnie ku sportowi elektronicznemu. Można więc śmiało przypuszczać, że to w jego kierunku będzie szedł rynek zakładów bukmacherskich. 

2. Obstawianie mobilne

Początkowo zakłady bukmacherskie były zawierane wyłącznie w lokalach stacjonarnych

Zmieniło się to w momencie, w którym powszechny stał się dostęp do Internetu. Wtedy też praktycznie wszyscy polscy bukmacherzy przenieśli się właśnie w jego obręb. Dziś, kiedy to właśnie w Internecie zawierana jest zdecydowana większość zakładów, ludzie skłaniają się ku innej ich odmianie. Mobilnej. 

Ludzie coraz więcej kuponów zawierają za pośrednictwem urządzeń przenośnych – przede wszystkim smartfonów. Niejako narzucają tym samym na bukmacherach konieczność dostosowania się. Dziś zatem nie wystarczy, że buk prowadzi swój serwis internetowy. Swoją ofertę musi bowiem prezentować również w formie mobilnej. Najczęściej oznacza to konieczność opracowania aplikacji mobilnej. Koniecznie takiej kompletnej, a zatem pozwalającej zrobić wszystko – od rejestracji, przez zasilenie własnego wirtualnego konta, na zawarciu zakładu kończąc. 

zakłady sportowe superbet
Zakłady sportowe Superbet – bonusy i promocje za darmo

Od bukmacherskich aplikacji mobilnych oczekuje się coraz więcej. Dziś muszą zawierać w sobie inteligentne i szybkie powiadomienia push (informujące między innymi o wynikach meczów), wygodne i przydatne statystyki oraz system szybkiego logowania przy użyciu danych biometrycznych. Można śmiało przypuszczać, że współczesne trendy będą szły coraz bardziej w kierunku lepszych aplikacji mobilnych.

Warto wiedzieć: pewnego rodzaju uzupełnieniem aplikacji mobilnych są responsywne serwisy internetowe bukmacherów, dostępne z poziomu mobilnych przeglądarek internetowych. O ile jednak są dobrą alternatywą, typujący oczekują aktualnie czegoś więcej. 

3. Nowe funkcje serwisów internetowych

Typujący oczekują od bukmacherów czegoś, co będzie w pewien sposób innowacyjne i pozwoli im podejść do obstawiania w nieco inny sposób. Polscy bukmacherzy stale wdrażają nowe funkcjonalności, które mają uatrakcyjnić ich ofertę. Mowa tutaj między innymi o:

  • edycji zakładu, dzięki której można wdrażać pewnego rodzaju modyfikacje w już utworzonych kuponach akumulacyjnych. Taką możliwość aktualnie daje wyłączne Betcris
  • programach lojalnościowych, które promują regularne i częste obstawianie. Tutaj przoduje Fortuna, od lat prezentująca najlepszy program tego typu, 
  • cashoucie, dzięki któremu można wycofać się z zakładu jeszcze przed jego rozwiązaniem;
STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS
  • usługach dodatkowych, które aktualnie biją rekordy popularności. Oprócz standardowych sportów wirtualnych typować można też gry karciane jak poker w STS, stanowiące swoistą nowość na rynku zakładów wzajemnych. 

4. Innowacje w zakresie płatności

Proces deponowania środków od zawsze był istotny dla osób obstawiających. Dziś oczekuje się w nim wielu nieznanych jeszcze kilkanaście lat temu form płatności. Standardem stało się sięganie po systemy szybkich płatności, a coraz większym zainteresowaniem cieszy się też szybki i wygodny BLIK. Widać jest, jak ludzie skłaniają się ku prostszym, szybszym, ale jednocześnie po prostu bezpiecznym formom płatności. 

Polscy bukmacherzy czy legalne kasyno online doskonale wiedza, że szybko płatności internetowych jest kluczowe. Im szybciej klient wpłaci własne pieniądze, tym szybciej je straci na rzecz podmiotów hazardowych, taka niestety jest praktyka i statystyki, większość graczy przegrywa.

5. Błyskawiczna obsługa klienta 

Podczas gdy kiedyś ludziom wystarczył mniej bezpośredni kontakt z bukmacherem, dziś istotne jest to, by był on szybki, sprawny i wyczerpujący. Właśnie dlatego najlepsi bukmacherzy dają odwiedzającym możliwość korzystania z czatu na żywo. Dzięki niemu można uzyskać pomoc czy poradę błyskawicznie, bez dłuższego oczekiwania na odpowiedź. 

bukmacher betfan w polsce
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Bukmacherzy online – którzy najlepiej podążają za trendami?

Jako że wszyscy bukmacherzy online w Polsce stale starają się przekonać do siebie nowych obstawiających, chcą też spełniać ich najbardziej aktualne potrzeby i dbać o to, by podążać za najbardziej aktualnymi trendami. W końcu nierobienie tego mogłoby dać przewagę konkurencji. 

Zdecydowanie najlepiej radzącym sobie z podważaniem za nowościami, trendami oraz aktualnymi oczekiwaniami polskich typujących jest STS, który obecnie posiada zdecydowaną większość udziałów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Najszybciej wprowadza on nowości na polski rynek, na wielu polach będąc u nas pionierem. Co ważne, patrzy na upodobania swoich klientów i stara się do nich dostosować, elastycznie podchodząc do swojej oferty. Bardzo ciekawie pod względem podążania za trendami na rynku zakładów wzajemnych wyglądają również legalni bukmacherzy Fortuna oraz eWinner. Każdy z nich już teraz jest lubiany przez osoby będące na bieżąco z trendami. Również te bardziej wymagające. 

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button