PZbuk czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie?

Gdzie zarejestrować się w najbliższym czasie? Możesz wybrać np. tę firmę bukmacherską. PZBuk jest relatywnie mało znany. A to przecież firma, która działa zgodnie z zasadami (w ramach Ustawy Hazardowej). Dodatkowo zainteresowani Klienci mogą przebierać w ofercie, jeśli chodzi o promocje na start. Dlatego nie dziwi, że PZBuk ma rok po roku coraz więcej użytkowników.

PZBuk to legalna firma bukmacherska!

Interesy tego bukmachera online reprezentuje przede wszystkim podmiot Cherry Online Polska Sp. z o.o. Jest to stołeczna firma. Jej główna siedziba znajduje się zaś obecnie przy ul. Giedymina 30. Tak przynajmniej wynika z informacji, które są dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Jeśli np. szukasz w tym momencie nowego bukmachera online (bo chcesz obstawiać z własnego domu albo mieszkania), to warto odwiedzić listę nielegalnych bukmacherów. Możesz tam bowiem sprawdzić, czy Twoja firma bukmacherska jest legalna. Jeśli tak, to super. To oznacza, że możesz się tam swobodnie zarejestrować i zacząć obstawiać za prawdziwe pieniądze. Jeśli jednak w powyższej klasyfikacji nie ma Twojej firmy, to powinna Ci się zapalić „czerwona lampka” ostrzegawcza.

Pamiętaj, by nie wybierać pod żadnym pozorem nielegalnych podmiotów. Możesz narazić się na konsekwencje prawne. To największy problem… Ponadto samo zarejestrowanie się, czy potem obstawianie (tak samo zresztą, jak realizowanie transakcji finansowych) są mocno utrudnione. W końcu te strony są blokowane itp. A np. podmioty bankowe nie chcą kooperować z firmami, które są nielegalne. To jednak całkowicie zrozumiałe. Tutaj nie ma się zaś czego obawiać. Wszak PZBuk to taka firma bukmacherska, która działa w 100% zgodnie z przepisami. Możesz zatem z czystym sumieniem wejść na https://www.pzbuk.pl/pl i dokonać rejestracji. W tym momencie nie można grać w punktach stacjonarnych tej marki (raczej nie zapowiada się tutaj na zmiany).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeśli zaś chcesz, to możesz obstawiać dzięki aplikacji mobilnej. A to bardzo duże ułatwienie. Szczególnie dla osób, które często przebywają poza swoim domem lub mieszkaniem, a nie chcą rezygnować z obstawiania.

Freebet 50 PLN na start dla każdego nowego użytkownika!

Jakie bonusy na dzień dobry przygotowała ta firma? Jest ich całkiem sporo. Możesz m.in. zainkasować freebet do 50 PLN, albo zakład bez ryzyka na gry karciane (poker, bakarat i inne). Poznaj kluczowe warunki, które na szczęście nie są tutaj zbyt mocno restrykcyjne. W pierwszej kolejności należy zarejestrować konto bukmacherskie. W czasie realizowania tego zadania trzeba oczywiście podać m.in. imię, nazwisko, czy adres itd. Możesz być jednak spokojny o to zagadnienie. Wszak takie procedury są standardowe w przypadku tej branży. Poza tym ta firma bukmacherska zapewnia odpowiednie przechowywanie powierzonych informacji itp.

betgames bez depozytu
Darmowy bonus bez ryzyka na gry karciane w Betgames STS

Jakie są inne warunki? Gracz zainteresowany tym tematem winien zagrać zakład wielokrotny za minimum 50 PLN. W tym przypadku kurs łączny nie może być mniejszy od 2,00. Jeśli uporasz się z tymi zadaniami, to od razu zainkasujesz tę promocję. Co ważne, bonus będzie od razu do gry! Dodatkowo PZBuk i inni najlepsi bukmacherzy w Polsce nie wymaga od Klientów żadnych dodatkowych obrotów, co także jest tutaj ważne. Jeśli chcesz, to możesz np. wypłacić pieniądze.

Cashback do 1000 PLN od PZBuk

Jeśli skorzystałeś z pierwszej promocji, to zaraz potem czekają na Ciebie kolejne. Obecnie możesz zainkasować cashback do 1000 PLN. Jakie są tutaj zasady? Podobnie, jak w poprzednim przypadku, mało wymagające. Musisz m.in. posiadać konto oraz środki na nim. W ramach tej promocji należy zagrać kupon akumulowany. Kurs każdej sekcji powinien wynosić minimum 1,40. Stawka na kupon musi zaś mieścić się w przedziale od 100 PLN do 1000 PLN. To bardzo ważne. Jeśli wygrasz, to nasze gratulacje. Co jednak stanie się w przypadku porażki? W tym przypadku firma PZBuk zapewnia zwrot stawki do 1000 PLN. Zwrot jest przyznawany w formie freebeta. Dodatkowo nie musisz tutaj przejmować się żadnymi obrotami.

Uzyskuj wyższe wygrane w PZBuk dzięki KOMBO+

Grasz zakłady akumulowane? Raczej omijasz single lub duble? Jeśli tak, to oferta od firmy bukmacherskiej PZBuk Ci się spodoba. KOMBO+ dotyczy jednak tylko pewnych wydarzeń. Chodzi o takie dyscypliny, jak piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka, piłka ręczna oraz koszykówka. W każdym z tych działów są zaś wyszczególnione określone ligi. W przypadku futbolu możesz skorzystać z opcji KOMBO+ na takie rozgrywki, jak PKO BP Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1 itd.

Co jeszcze warto wiedzieć? Do promocji zaliczają się tylko kupony akumulowane składające się minimum z trzech wydarzeń. Jeśli tyle zagrasz, to ewentualna wygrana zwiększy się o 2%. Im więcej wydarzeń na kuponach, tym dla Ciebie lepiej. Jak zagrasz np. sześć opcji, to dostaniesz bonus 14%. A to już naprawdę sporo. Maksymalnie można uzyskać nawet… 100%. Aby tak się jednak stało, należy postawić minimum 20 wydarzeń z oferty. Każdy typ musi mieć kurs wynoszący co najmniej 1,30.

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button