Płatności online do legalnych bukmacherów w Polsce

Każdej osobie wybierającej legalnego bukmachera w Polsce zależy na tym, aby ta przygoda była pod wieloma względami bardzo owocna. Chodzi przede wszystkim o to, aby zarabiać jak najwięcej pieniędzy, bo przede wszystkim dlatego obstawia się mecze. Obecnie wygrana od bukmachera może być wypłacona na wiele sposobów. Tak samo może być również wpłacana. Jakie są dostępne opcje?

płatności online do bukmacherów w polsce
Jakie metody płatności dostępne są u legalnych bukmacherów w Polsce

Dlaczego trzeba wybrać legalnego bukmachera?

W pierwszej kolejności musi być wybrany dobry, legalny bukmacher. Obecnie ludzie mogą decydować się na polskie albo zagraniczne firmy hazardowe. Niektóre zagraniczne placówki przystosowały się do naszego prawa. Są jednak cały czas firmy, które absolutnie nie zamierzają tego zrobić. Dlaczego warto je omijać szerokim łukiem? Jeśli zdecydujecie się na legalnego bukmachera, to będziecie mogli swobodnie wpłacać oraz wypłacać pieniądze. W przypadku nieuczciwie działających firm hazardowych spoza Polski nie jest to możliwe. Takie granie to bowiem łamanie prawa. Ludzie muszą zatem uważać, jak wykonują transakcje finansowe. Chyba nie ma to zatem większego sensu, prawda?

Osoby, które grają w legalnych bukmacherach mogą wygrywać pieniądze i kupować sobie za to rozmaite rzeczy. Nikt nie przyczepi się do takich środków, ponieważ są one całkowicie legalne. Jeśli natomiast ktoś wygra dużo pieniędzy w nielegalnych firmach hazardowych, to musi te pieniądze ukrywać. Granie w nieuczciwych podmiotach to po prostu bardzo dużo kombinowania. Lepiej chyba tego uniknąć? Szczególnie, że można zdecydować się na wielu legalnych bukmacherów, którzy gwarantują bardzo dobrą ofertę oraz atrakcyjne kursy. Nie brakuje też licznych opcji dzięki którym można wpłacać oraz wypłacać pieniądze.

cashback za darmo w betclic polska
Nowy bonus cashback w Betclic – Kod promocyjny KOD550

Szybkie przelewy bankowe najbardziej popularne

Jeśli mówimy o nielegalnych firmach hazardowych, to w ich przypadku przelewy bankowe tak naprawdę nie wchodzą w grę. Banki mogą odmówić ich zrealizowania. Poza tym mogą również zgłosić takie nieuczciwe praktyki. W końcu gra w nielegalnych bukmacherach to łamanie obowiązującej na terenie Polski litery prawa. Takich problemów nie ma oczywiście biorąc pod uwagę legalne firmy bukmacherskie. Tutaj bez problemu można użyć własnego konta bankowego do robienia przelewów. Bez wychodzenia z własnego domu można wykonać depozyty i to w zaledwie kilka minut.

Jeśli coś wygracie w zakładach bukmacherskich, to pieniądze mogą trafić na wasze konto bankowe. Bank na pewno takiej transakcji nie anuluje, ani jej nie odrzuci. Wszystko będzie bowiem odbywało się całkowicie legalnie. Jest to zatem duży komfort. Jeśli np. zobaczycie, że niedługo odbywa się bardzo ciekawy mecz po fajnym kursie, to możecie szybko dokonać przelewu i zagrać za konkretne stawki. Dużo osób korzysta z przelewów bankowych, lecz w sumie jest to dość zrozumiała sprawa.

bukmacher betfan w polsce
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Karty kredytowe zyskują na popularności

Legalni bukmacherzy w Polsce nie zamykają się także na inne instrumenty finansowe. Można wykonywać przelewy także używając własnej karty kredytowej. Macie takie akcesoria w swoim portfelu? Chcecie szybko wpłacić albo wypłacić pieniądze? W tej sytuacji karty kredytowe naprawdę bardzo mocno się przydają. Sprawiają, że pieniądze błyskawicznie trafiają na konto. Kartami kredytowymi można nie tylko robić depozyty. Jeśli coś wygracie, to możecie wykonać transakcję, która będzie zakładała, że gotówka trafi na kartę kredytową. Są osoby, które korzystają z takiego sposobu.

Niektórzy jednak obawiają się, że taka opcja będzie płatna. Jak to jest w rzeczywistości? Wszystko zależy od konkretnego bukmachera. Firmy hazardowe dokładają jednak wszelkich starań, aby ludzie nie wydawali dodatkowych pieniędzy na takie kwestie. Dobrze jest zatem sprawdzić, jakie opcje mają konkretni bukmacherzy i która będzie dla was najlepsza biorąc pod uwagę najniższe koszty.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Portfele internetowe jak Skrill, Neteller czy Revolut

Jak jeszcze można wpłacać oraz wypłacać pieniądze od legalnych bukmacherów? Między innymi poprzez portfele internetowe, które są w Polsce popularne jak Skrill, Revolut czy Neteller. Dawniej ludzie często używali takich narzędzi do dokonywania transakcji w stosunku do zagranicznych bukmacherów. Od kiedy jednak w życie weszła znowelizowana ustawa hazardowa niektóre portfele internetowe całkowicie się od tego wszystkiego odcięły. To oznacza, że nie wszystkie firmy oferują takie usługi.

Nie ma oczywiście żadnego problemu, jeśli ktoś chce wpłacać oraz wypłacać pieniądze do legalnego podmiotu działającego w branży hazardu. Taka opcja działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Od was zależy, kiedy wykonacie transakcję. Ten sposób jest dodatkowo całkowicie bezpłatny. Nie może zatem dziwić, że mnóstwo osób z czegoś takiego właśnie korzysta.

Inne opcje wpłacania i wypłacania pieniędzy

Niektórzy bukmacherzy umożliwiają zrealizowanie wpłaty nawet w punkcie stacjonarnym. Po prostu trzeba poprosić kogoś z obsługi, aby zrealizował konkretną transakcję. Oczywiście nie trzeba obawiać się o żadne dodatkowe koszty. Dobrze jest nad wszystkim się porządnie zastanowić, aby wybrać takie formy, które będą wam pod wieloma względami najbardziej odpowiadały. Nie tylko chodzi o czas zrealizowania transakcji.

Warto wybierać takie opcje, które są dostępne, w ciągu tygodnia, w jak największym stopniu. Trzeba oczywiście zwracać uwagę również na ewentualne dodatkowe opłaty bo mogą być ukryte lub zapisane drobnym maczkiem.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button