Milenium to polecany bukmacher w Polsce – Jakie ma opinie?

Legalny w Polsce bukmacher Milenium to jeden ze starszych, aczkolwiek mniej znanych polskich zakładów bukmacherskich w internecie i stacjonarnie. Co jest przyczyną tej niskiej popularności? Oczywiście nie można powiedzieć, że bukmacher całkowicie sobie nie radzi na polskiej scenie, ale ewidentnie widać, że czegoś mu brakuje. Przyjrzymy się dzisiaj opiniom o bukmacherze Milenium.

bukmacher milenium bonusy opinie graczy
Jakie opie nie posiada polecany bukmacher Milenium w Polsce?

Strona internetowa bukmachera Milenium

Strona internetowa nigdy nie była najmocniejszą stroną bukmachera Milenium. Nie można powiedzieć, że jest brzydka, ale w porównaniu do konkurencyjnych witryn wypada dość blado. Może to być spowodowane faktem, iż zdecydowana większość stron bukmacherskich posiada u góry pasek nawigacyjny, po którym możemy przenosić się pomiędzy poszczególnymi podstronami. W przypadku Milenium mamy pod ręką tylko trzy takie przyciski, które kierują nas jedynie do jego oferty. Całej reszty, czyli bonusów i promocji, FAQ i innych ważnych podstron musimy szukać po całej stronie. Sami możemy ją sprawdzić i ocenić pod adresem www.milenium.pl.

Podobne zamieszanie znajdziemy w ofercie tego bukmachera. Rozwijając zakładkę np. piłka nożna nie zobaczymy u góry najbardziej popularnych wydarzeń jak np. Liga Mistrzów. Musimy przewinąć cały pasek, w tym takie kwiatki jak 6 liga angielska czy spotkania pucharu Kostaryki, żeby dopiero w gąszczu pozostałych meczów znaleźć gdzieś Ligę Mistrzów. Oczywiście mamy do dyspozycji wyszukiwarkę, ale inne strony przyzwyczaiły nas już do lepszych standardów. Niestety witryna bukmachera nie zachwyca i zbiera wiele negatywnych opinii. Głównie ze względu na bardzo kiepską organizację strony. 

bukmacher betfan w polsce
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Opinie o bonusy i promocje w Milenium

Jakie opinie posiada Milenium dotyczących promocji i darmowych bonusów jakie oferuje ten znany bukmacher? Czy ma się czego wstydzić? a może przeciwnie, powinien bardziej się chwalić i stawiać na marketing żeby więcej graczy usłyszało co oferuje Milenium?

Bonus od depozytu w Milenium

Bukmacher Milenium chwali się rekordowym bonusem powitalnym na rynku. Ciężko jednak nie uśmiechnąć się z politowaniem na tego typu frazę widząc, że bonus od pierwszego depozytu to zaledwie 100% do kwoty 760 złotych. Bonus ten musimy obrócić aż czterokrotnie na kuponach o minimalnym kursie 2,00, a kupon musi składać się przynajmniej z 3 zdarzeń o kursach minimum 1,20. Mamy na to 60 dni.

Ludzie bardzo negatywnie wyrażają się o całej tej promocji, nawet nie ze względu na kwotę, ale przez to, że bukmacher jawnie próbuje wprowadzić ludzi w błąd. Obecnie jest to jedna z najmniejszych kwot maksymalnych bonusu od depozytu u bukmacherów. Gorzej jest tylko w PZBuk, który takiej promocji, po prostu, nie ma.

bonus bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Darmowy zakład (freebet)

Druga z ofert dla nowych graczy to „darmowy zakład”. Tu niestety bukmacher Milenium znów posługuje się nieczystymi zagrywkami. Jeśli byłby to darmowy zakład, czyli popularny freebet, to każdy z graczy otrzymałby od bukmachera pewną kwotę pieniędzy, którą mógłby wykorzystać na obstawienie kuponu. Tymczasem, promocja bukmachera to nic innego jak Bezpieczny zakład. Milenium zwraca nam kwotę równowartości stawki pierwszego zakładu, maksymalnie 10 złotych.

Promocje bukmachera może i nie są złe, ale problem wiąże się z tym, ze Milenium próbuje wykorzystać nieuwagę klientów i oferuje coś zupełnie innego niż sugerowałaby to nazwa promocji. Negatywne opinie o ofercie bonusowej Milenium dotyczą przede wszystkim tego aspektu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Happy Hours

Najlepszą promocją tego bukmachera jest zdecydowanie Happy Hours. Jest to stała promocja i można powiedzieć, że w tym przypadku mamy do czynienia z naprawdę niesamowitym rozwiązaniem. W ciągu każdego dnia mamy jedną godzinę, w trakcie której możemy stawiać kupony, tak jakby nie było podatku. Oczywiście nie da się go ominąć, tylko jest on opłacany przez bukmachera. 

Jest to chyba jedyna promocja tego bukmachera, która zbiera głównie pozytywne opinie. 

W przypadku pozostałych kwestii, na podstawie których ocenia się bukmacherów, można powiedzieć, że jest bardzo podobnie do tego, do czego przyzwyczaiły nas inne firmy. Może z wyjątkiem kursów, które w przypadku Milenium nie są zbyt dobre. 

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button