Kody promocyjne a polscy bukmacherzy – jaki kod wpisać?

Przeglądając serwisy o tematyce bukmacherskiej (również ten prowadzony przez nas) często można natknąć się na tak zwane kody promocyjne. Promują one rejestrację u bukmachera, którego dotyczą. Tak naprawdę jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, w jaki sposób je wykorzystać i co tak naprawdę można dzięki nim zyskać. Tutaj wkraczamy my z naszym poradnikiem. Wyjaśnimy w nim działanie kodów promocyjnych, opiszemy sposób ich wykorzystania i zdradzimy, dlaczego polscy bukmacherzy tak właściwie je oferują.

Kody promocyjne a polscy bukmacherzy
Kody promocyjne a polscy bukmacherzy – jaki kod wpisać?

Czemu polscy bukmacherzy pozwalają na wykorzystanie kodów promocyjnych?

Dziwić może fakt, że najlepsi bukmacherzy oferują swoim klientom coś, na czym potencjalne tylko tracą. Cóż bowiem z tego, że pozwalają klientom pozyskać darmowe środki na obstawianie, skoro nic z tego nie mają? Okazuje się, że to tylko pozory, a na kodach promocyjnych mogą skorzystać nie tylko obstawiający, ale i właśnie polscy bukmacherzy. W jaki sposób? Wyjaśnieniem może okazać się sama struktura prawa wokół zakładów wzajemnych, uniemożliwiająca operatorom reklamowanie się wprost i w szeroko dostępnych mediach. Kody promocyjne stanowią więc dla nich świetną formę marketingu. Za ich pomocą starają się pozyskać nowych klientów – to z kolei, jak wiadomo, kosztuje. Większość z nich jednak traktuje to jako swoistą inwestycję, dzięki której mogą pozyskać nowego, często lojalnego i związanego z nimi klienta.

Kody promocyjne nie tylko wprost przekonują obstawiającego do konkretnego bukmachera. Zastanawiając się, gdzie oglądać mecze za darmo i gdzie je obstawiać potencjalni klienci często trafiają na serwisy o tematyce powiązanej z bukmacherską. Nawiązywanie z nimi współpracy i oferowanie kodów za ich pośrednictwem (często ekskluzywnych dla nich) jest w stanie rozreklamować bukmachera również wśród osób, które wcześniej po prostu o nim nie słyszały.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Kody promocyjne nie są zresztą aż tak nieopłacalne dla buków. Należy w końcu pamiętać, że środki przyznawane za ich pośrednictwem nie zawsze przeradzają się w wygrane. Często jednak generują nowych, wpłacających mniej lub więcej środków na własne konto obstawiających.

Co można pozyskać dzięki kodom promocyjnym?

Myśląc o kodach promocyjnych zazwyczaj kojarzy się je z rabatami – w takiej formie bowiem zazwyczaj występują. Promocje bukmacherskie dzięki takim kodom zyskują o wiele więcej. W świecie bukmacherskim jednak działają one zgoła odmiennie. Można powiedzieć, że za ich pośrednictwem można pozyskać jedną z trzech rzeczy:

  • darmowe środki na obstawianie – zazwyczaj oferowane są w niewielkiej, wręcz symbolicznej ilości. Co jednak najważniejsze, nie narzucają na kliencie olbrzymich wymagań – wystarczy, że przeznaczy je na typowanie (jednokrotnie), by móc je wypłacić. Darmowe środki to najczęstszy benefit płynący z kodów promocyjnych;
  • zmiana wartości bonusu powitalnego – niektórzy legalni bukmacherzy wykorzystują kody do tego, by zaoferować klientowi atrakcyjniejsze warunki promocyjne. Przykładowo, dzięki nim można pozyskać 550 złotych cashbacku zamiast 500 złotych w standardzie – takie bonusy powitalne oferują najlepsi bukmacherzy;
  • punkty na konto programu lojalnościowego – tego typu programy prowadzą wyłącznie wybrani operatorzy. Kod dający punkty zachęca do ich dalszego zbierania i wydawania na znacznie cenniejsze nagrody – zazwyczaj jednak pozwala na natychmiastowe upłynnienie go i zamianę go na niewielką ilość środków finansowych.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na skorzystanie z kodów promocyjnych pozwala większość najlepszych bukmacherów – STS, Fortuna czy eWinner. Wartość konkretnego kodu zależy od bukmachera – nawet kod brzmiący tak samo może wywoływać inny efekt u różnych bukmacherów. Wszystko zależy także od samego w sobie kodu. Niektórzy bukmacherzy sami oferują własne kody na bonusy bukmacherskie – zwykle jednak są one znacznie gorsze od tych publikowanych w obrębie serwisów zewnętrznych. To, skąd pozyska się kod i jak będzie on brzmiał również definiuje jego ostateczną wartość. W naszym serwisie można na przykład znaleźć wyłącznie te najbardziej wartościowe. Również dla legalnego kasyna Total Casino, które oferuje graczom dodatkowe korzyści.

Jak wykorzystać kod promocyjny u bukmachera?

Najlepsi bukmacherzy w Polsce postarali się w maksymalny sposób uprościć proces wykorzystania kodów promocyjnych w obrębie ich serwisów. STSeWinnerFortuna – oni wszyscy posługują się przy tym dokładnie takim samym schematem. Nawet na poker w STS mamy specjalny kod dający graczom 20 PLN dodatkowo. Co zatem zrobić, aby skorzystać z kodu promocyjnego? Dzielą nas od tego zaledwie dwa kroki.

  1. Znalezienie kodu promocyjnego – kody tego typu publikowane są przede wszystkim w obrębie serwisów internetowych niezależnych od bukmacherów (takim jak ten nasz). Warto przy tym pamiętać, że każdy serwis dysponuje swoim własnym kodem – różnić się może zatem jego wartość i to, co tak właściwie daje.
  2. Wykorzystanie kodu promocyjnego – kod można wpisać w formularzu rejestracyjnym, za pośrednictwem które-go zakłada się konto u konkretnego operatora. Jest to jedyne miejsce właśnie na to. Kod jest jednorazowy i niemożliwy do wpisania gdziekolwiek indziej.

Warto wiedzieć: kody promocyjne łączą się z każdą inną promocją, jaką oferują legalni bukmacherzy. Oznacza to, że przy zakładaniu konta można skorzystać zarówno z nich, jak i chociażby z bonusu powitalnego. Można skorzystać wyłącznie z jednego kodu promocyjnego. Warto więc wybrać go rozważnie.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button