Jak grać w Blackjacka żeby wygrywać?

Każdy zaczynając swoją przygodę z hazardem i grami pieniężnymi usiłuje znaleźć odpowiedź na pytanie brzmiące zawsze tak samo: “jak grać, by wygrać?”. Wielu już rozczarowało się informacją, że jednoznacznej, pełnej i pewnej odpowiedzi nie otrzymają nigdzie. W blackjack jednak sprawa maluje się nieco inaczej.

zasady blackjacka
Jak wygrywać w popularnej grze blackjack

Blackjack jak w nim zwyciężać?

Blackjack to gra, nad którą od kilku dekad badania prowadzą matematycy analizujący sposoby zwiększania prawdopodobieństwa wygranej w zależności od wielu czynników. Mają oni opracowane różne strategie i sposoby na poprawienie szans na wygraną, co prawda są one wciąż dopracowywane, zmieniane i ulepszane. Dlatego właśnie pytanie o to, jak zwyciężać w blackjack nie jest pytaniem naiwnym i głupim.

Autorzy książek opisujących dokładnie strategie zwyciężania w blackjack są niezwykle popularni, a ich dzieła są tłumaczone na wiele różnych języków i sprzedawane w milionach egzemplarzy. Dlaczego? Ponieważ wielu graczy szuka odpowiedzi na pytanie jak grać w blackjacka. Zazwyczaj sami pisarze są amatorami gry blackjack, więc wszystkie sposoby opisywane przez nich są nie tylko matematycznie obliczone, ale i sprawdzone w praktyce.

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zatem wygrać w blackjacka? Na początek trzeba znaleźć strategię gry, która uchodzi za najskuteczniejszą. Znane są strategie, które po kilkudziesięciu partiach sprawiają, że przewaga gracza nad kasynem zwiększa się do około 2%, co jest naprawdę niesamowitym wynikiem! Po wyborze konkretnej strategii, najczęściej opierającej się na liczeniu kart, należy dokładnie przećwiczyć tę taktykę, i wówczas, gdy będziemy czuli się już na tyle pewnie, by bez większych problemów posługiwać się nią w kasynie, w trakcie gry, w ferworze walki, można przystąpić do sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce.

Nawet gdy początkowo nie będziemy zauważali efektów stosujmy tę samą taktykę przez dłuższy czas, dopiero wtedy można cokolwiek powiedzieć o jej skuteczności. Wytrwałość przede wszystkim, analizowanie sytuacji na stole, szybka kalkulacja i jeszcze szybsza decyzja, co robić i jaki ruch wybrać w danej kolejce – oto czynniki pozwalające nie tylko na przyjemne spędzanie czasu na dobrej zabawie – czyli nie tylko na graniu w blackjack, ale też na wygrywaniu!

Cierpliwości przede wszystkim, oraz szczypty szczęścia, które nigdy nie zaszkodzi, a pomóc może niejednokrotnie. Strategie blackjack należy także dobierać pod kątem własnego stylu gry, by przyzwyczajenie się do niej było jak najbardziej naturalnym rozwojem naszych umiejętności jako gracza.

_________________
Udział w nielegalnych grach hazardowych jakim jest gra w kasynie internetowym jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button