Jak grać u bukmachera żeby wyjść na plus?

Jak posiadanie piłki wpływa na jakość drużyny w kontekście obstawiania u bukmachera? Czy drużyny grające na bardzo niskim posiadaniu piłki są skazane z góry na,,pożarcie’’?, Czy drużyna grająca główne piłką ma większe szanse na zwycięstwo?

obstawinaie u bukmachera
Jak grać u bukmachera żeby wyjść na plus?

Typowanie piłki nożnej najpopularniejsze u bukmacherów

Otóż… drużyna grająca na bardzo dużym posiadaniu piłki cechuje się bardzo dobrymi umiejętnościami technicznymi oraz w większości przypadków będzie faworytem danego spotkania. Jednak najistotniejszym czynnikiem jest umiejętność zdobywania przez nią bramek oraz unikania błędów. Często słabsze drużyny, próbujące grać na wysokie posiadanie piłki robią wiele błędów oraz nie potrafią wykorzystywać swoich szans.

Kursy na nie w wyrównanym meczu często są niskie, dlatego często warto postawić na rywala. Z kolei drużyny, które posiadają bardzo dobrych piłkarzy, potrafiące szybko odzyskać piłkę bądź dobrze ustawić się w defensywie po jej stracie bardzo często dominują nad rywalem i osiągają wysokie zwycięstwa. Jednak warto zwrócić uwagę na rywalizację drużyn z bardzo wysokim posiadaniem piłki oraz tych, które mają je bardzo niskie. Tak naprawdę obie z nich grają,,swoją’’ piłkę i często zdarza się, że bity faworyt często przegrywa po kontrze bądź stałym fragmencie gry.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Oczywiście w większości przypadków wygra drużyna lepsza technicznie, jednak bardzo często kursy na drugą drużynę są na tyle wysokie, że w dłuższej perspektywie czasu stawianie na nie da naprawdę imponujące rezultaty! Nieraz kursy oscylują w granicach od 4 do nawet 10 bądź 20, gdzie realne szanse zwycięstwa są dużo wyższe. Konsekwencja oraz cierpliwość są niezbędne, aby zacząć zarabiać na drużynach opierających swoją grę na kontrach bądź stałych fragmentach gry, jednak naprawdę warto.

Każdy, kto interesuje się piłką nożną prędzej czy później będzie chciał spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich. Jednakże tylko niewielki procent grających będzie wychodził na plus.

Co zatem zrobić, aby zakłady przynosiły coś więcej, aniżeli tylko emocje i fajną zabawę? Wiele osób analizuje nadchodzące wydarzenia sportowe na jednej, sprawdzonej stronie. I prawie zawsze ogranicza się to jedynie do wyników ostatnich spotkań między danymi drużynami. To podstawowy błąd. Dlaczego?
Już wyjaśniam, otóż ostatnie dwa trzy wyniki spotkań nie mają nic wspólnego z nadchodzącym meczem. No może poza dumą przegrywającej ciągle drużyny.

Przede wszystkim na przebieg spotkania wpływ może mieć dosłownie wszystko. Od tak zwanej formy poszczególnych zawodników, przez długość trawy lub jej wilgotność, aż po to, co piłkarze jedli wczoraj na kolację. Łatwo z tego wywnioskować, że trzeba śledzić nie tylko minione wydarzenia boiskowe, lecz także to co dzieje się poza nim.

zakłady sportowe superbet
Zakłady sportowe Superbet – bonusy i promocje za darmo

Z mojego przykładu, zaobserwowałem kiedyś, że wybuchł mały skandal z danym piłkarzem i wiedziałem, że może mieć wpływ na jego formę w kolejnym spotkaniu. I rzeczywiście, najlepszy piłkarz, który w poprzednich starciach przyćmiewał każdego, po prostu nie miał sobie równych, teraz nie było go praktycznie widać. Na boisku nie istniał. Jego słaba predyspozycja przełożyła się na cały zespół, który będąc murowanym faworytem przegrał. Czasami słaba forma jednego zawodnika pogrzebie szanse całej drużyny.

Wracając, jeżeli ktoś poważnie myśli o zarabianiu na bukmacherce czy to typują poker online czy sport, to musi analizować naprawdę sporo elementów. Nie ukrywam, że jest to nie lada sztuka, ponieważ poświęcony na analizę kilku spotkań jest naprawdę ogromny.
Najlepszym sposobem jest granie pojedynczych zakładów (tzw. solo). Dodanie każdego kolejnego zakładu do naszego kuponu, zmniejsza szansę na wygraną. Jeżeli ktoś chce zacząć zarabiać na tym naprawdę konkretne pieniądze, to po prostu musi analizować. Bukmacher online ma swoich analityków, ale przecież Ty możesz być lepszy od niego. Główną zasadą, jest wytrwałość. Bez niej nie ma sensu zaczynać, ponieważ po pierwszej porażce się zrazisz.

Świetnym pomysłem będzie na pewno analiza kilku spotkań, wytypowanie wyniku, ilości bramek, czy czego tam sobie zapragniesz i poczekać, nie stawiając pieniędzy. Wtedy zobaczysz, jak trafna była Twoja analiza i czy w ogóle miała sens.

Tak więc, podsumowując:

  • wytrwałość i zawziętość będą miały w tym wszystkim kluczowy udział,
  • analiza, analiza i jeszcze raz analiza, bo bez tego nie ruszysz dalej,
  • pierwsze kilka spotkań „na brudno” bez stawiania u bukmachera,
  • ocena sytuacji, czyli czy Twoje typowania są trafne,
  • analiza, analiza, an….. .

4 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button