Jak grać taśmy – poradnik dla graczy

Zakłady bukmacherskie to świetny sposób na wyjątkowo emocjonującą rozrywkę, ale również na zarobienie sporych pieniędzy. Wyjaśniamy, jak grać taśmy. O których zasadach trzeba pamiętać wybierając ten sposób gry? Na to pytanie odpowiemy w niniejszym artykule.

jak obstawiać taśmy
Jak obstawiać taśmy żeby wygrywać duże pieniądze?

Jak grać taśmy – poradnik typera 

„Taśmy” to pojęcie oznaczające kupony akumulacyjne (inaczej nazywane kuponami kombinacyjnymi), które w większości przypadków składają się z bardzo dużej liczby zdarzeń z niskimi kursami. Od gracza zależy oczywiście wysokość poszczególnych kursów na dane spotkania. Warto jednak wiedzieć o tym, że im wyższe kursy, tym większe jest ryzyko. Ryzyko rośnie także wtedy, gdy na naszym kuponie znajduje się coraz więcej zdarzeń. Z tego względu wielu typerów w ogóle nie korzysta z takich praktyk. Mimo tego, liczba zwolenników zakładów akumulowanych jest naprawdę spora. Jednym z najważniejszych czynników decydujących o tym, że na obstawianie zakładów w ten sposób decyduje się tak duża liczba graczy jest fakt, iż może to dać bardzo wysoką wygraną przy niewielkim wkładzie finansowym.

Trzeba jednak zawsze mieć świadomość tego, że gdy będziemy obstawiać u bukmachera kupony z kosmicznie wysokim AKO nie będziemy mieli zbyt wiele szans na odniesienie sukcesu. Jednocześnie nie ma tutaj większego znaczenia to, czy jesteśmy doświadczonym typerem czy dopiero stawiamy pierwsze kroki w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Istnieje jednak kilka istotnych wskazówek, o których zawsze należy pamiętać podczas obstawiania zakładów akumulowanych. 

bonus bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Zakłady akumulowane – najważniejsze wskazówki dla typerów, o których warto pamiętać

Podstawową kwestią, o której musi wiedzieć każdy gracz decydujący się na obstawianie zakładów akumulowanych, jest postawienie na różnorodność. W żadnym wypadku nie wolno ograniczać się wyłącznie do zakładów typu 1X2. Warto szukać ciekawych kursów na BTTS, liczbę bramek, handicapy czy liczbę rzutów rożnych. Podczas dokładnego sprawdzania oferty firm bukmacherskich można znaleźć naprawdę bardzo ciekawe oferty pozwalające na odnoszenie niezwykle wysokich wygranych. 

Następna wskazówka to dokładna analiza każdego spotkania. Oczywiście jest to zadanie czasochłonne – tym bardziej, gdy na naszym kuponie znalazła się duża liczba zdarzeń. Dzięki temu jednak będziemy mieli gwarancję, że nie stracimy zainwestowanych przez siebie środków finansowych. W żadnym wypadku nie wolno ograniczać się wyłącznie do ligowej tabeli. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie formy drużyn u siebie i na wyjeździe. Opłaca się także zweryfikować, czy któryś z zawodników danej drużyny nie ma kontuzji itd. 

W żadnym wypadku nie wolno odgrywać się na siłę. Obstawianie jest doskonałą rozrywką zapewniającą wysoką adrenalinę, jednak rozsądek i odpowiedzialność podczas obstawiania zakładów bukmacherskich zawsze powinny być priorytetem. Zabawa nigdy nie powinna powodować u nas frustracji. Jeśli nam się nie wiedzie, wówczas zamiast na siłę się odgrywać lepiej zrobić sobie kilka dni przerwy. Będzie to o wiele lepsze rozwiązanie. 

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button