Fortuna vs STS – który bukmacher lepszy?

A może warto w najbliższym czasie założyć konto bukmacherskie? W tym momencie masz na oku te dwie firmy hazardowe? Sprawdź, co oferują one dla nowych użytkowników. Gdzie są lepsze bonusy powitalne? Który bukmacher zapewnia bardziej atrakcyjną ofertę pod kątem typowania?

Oferta powitalna na start dla nowych użytkowników od Fortuny

Często zaglądasz na meczyki.pl? To dla Ciebie najważniejsze źródło informacji o piłce nożnej i nie tylko? W takim razie wiedz, że ta stronka współpracuje na co dzień z rozmaitymi bukmacherami. W tym gronie jest np. właśnie ten podmiot hazardowy. Jeśli wpiszesz odpowiedni kod promocyjny fortuna od meczyki, to będziesz mógł zgarnąć naprawdę świetne bonusy. Są one dedykowane dla użytkowników tego serwisu. Warto dodać, że to hasło brzmi „MECZYKI”. Musisz je wpisać w czasie zakładania konta. Co jest w tym momencie konkretnie oferowane? To m.in. bonus bez depozytu. W kwocie 20 PLN. Możesz także skorzystać z zakładu bez ryzyka. I to aż do 600 PLN. Pamiętaj, że w razie przegranej otrzymujesz zwrot stawki. Jaki jest obrót? Musisz zagrać tylko za równowartość bonusu. Nie ma tutaj żadnego minimalnego kursu itp. Skorzystanie z tego kodu uprawnia Cię także do otrzymania kolejnego bonusu. Jest to zaś promocja od drugiej wpłaty. Maksymalny bonus to aż 2100 PLN.

Co zapewnia nowym Klientom STS?

Osoby zainteresowane STS także będą bardo zadowolone. W końcu ta firma bukmacherska również oferuje hojne promocje na start. Dla każdego nowego Klienta bez wyjątku. Warto wpisać kod promocyjny sts na meczyki o treści „MEGABONUS”. Dzięki temu będziesz mógł potem skorzystać z kilku promocji. Naprawdę bardzo hojnych. Co konkretnie jest oferowane? To m.in. darmowy zakład w kwocie 29 PLN. To jednak nie wszystko. Możesz także zdecydować się na freebet do 235 PLN. Jeśli przegrasz swój kupon, to stawka będzie zwrócona na Twoje konto. Dodatkowo STS oferuje (po wpisaniu powyższego kodu) bonus 100% do 1200 PLN. W tym momencie jest to najważniejsza promocja tego bukmachera. Twoja wpłata zostanie podwojona aż do tego pułapu. Na co jeszcze możesz się zdecydować? To także kolejne zakłady bez ryzyka (na sporty wirtualne i gry karciane z działu Betgames). W obu tych przypadkach masz szansę zainkasować po 20 PLN.

Gdzie lepiej się zarejestrować?

Obie te firmy hazardowe zapewniają naprawdę znakomite bonusy na start. Warto korzystać z kodów promocyjnych, ponieważ dzięki temu możesz zyskać jeszcze więcej. Co jeszcze jest ważne? Liczy się także to, co na co dzień jest do typowania. Pod tym względem Fortuna oraz STS prezentują się naprawdę znakomicie. Możesz zatem swobodnie obstawiać przeróżne wydarzenia sportowe (nie tylko takie dotyczące najbardziej popularnych dyscyplin), rozrywkowe, polityczne, czy finansowe.

Który zatem bukmacher jest lepszy? W wielu rankingach na pierwszym miejscu jest STS. Fortuna także ma jednak liczne zalety. Uważamy zatem, że warto zarejestrować się w obu tych podmiotach hazardowych. Nie będziesz tej decyzji żałować.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button