Dlaczego płaska stawka to dobry system dla początkujących?

Każda osoba, która jest na poważnie zainteresowana zakładami bukmacherskimi, powinna mieć określony system gry. Dlaczego jednak ta właśnie sprawa ma aż tak kluczowe znaczenie na tym polu? Postanowiliśmy to dokładnie sprawdzić. Z naszego dzisiejszego wpisu możesz także dowiedzieć się, co powoduje, że tak polecanym systemem (dla osób początkujących) jest płaska stawka. Zapraszamy do ciekawej lektury!

system płaska stawka
Dlaczego płaska stawka to dobry system dla początkujących?

Każdy powinien wybrać odpowiedni system bukmacherski

Gra bez żadnego systemu… to proszenie się o kłopoty. Nie znamy żadnego zawodowca, który w ten sposób wygrywałby (regularnie) pieniądze. Z czego to jednak wynika? Generalnie cała gra powinna być dobrze zaplanowana. Tylko taka postawa może Cię doprowadzić do regularnych wiktorii w firmach bukmacherskich. Liczy się nie tylko to, by wybrać konkretny system. Tak naprawdę wszystko powinno być ze sobą właściwie skorelowane. Chodzi nam o kursy oraz stawki. Sporo osób zastanawia się pewnie, za ile typować… W tym momencie musisz grać tak, jak robią to zawodowi typerzy. A są to osoby, które grają za około 2% z tego, co aktualnie mają na koncie. Czasami najlepsi typują za dwa razy tyle.

Na początku jednak nie ma sensu niepotrzebnie szarżować. Mamy nadzieję, że jesteś co do tego aspektu przekonany. Jeśli bowiem będziesz typował za 2% aktualnego stanu konta, to jest naprawdę małe prawdopodobieństwo, że przegrasz swoje pieniądze. Do tego trzeba dołożyć odpowiedni system. Taki dzięki któremu – np. przy 50% skuteczności – będziesz na plusie. A osiągnięcie takiego poziomu (nawet dla osób początkujących) nie powinno być szczególnie trudnym wyzwaniem.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli wszystko sobie dobrze zaplanujesz na tych właśnie płaszczyznach, to jest spora szansa, że będziesz systematycznie wygrywał pieniądze w firmach bukmacherskich. Jak zaś będziesz grał bez żadnej strategii, to niestety zwiększa się prawdopodobieństwo… całkowitego wyzerowania konta.

Na czym polega system bukmacherski płaska stawka?

Dużo osób wybiera na sam początek ten właśnie system. Na pewno zastanawiasz się, jaka jest jego charakterystyka… Tak naprawdę płaska stawka jest dość prosta do zrozumienia. W pierwszej kolejności musisz określić stawkę. Kieruj się tym, aby nie grać za zbyt dużo pieniędzy. Wszak chodzi w głównej mierze o to, aby przede wszystkim zabezpieczyć własne interesy. Jeśli ustalisz już tę stawkę, to potem trzeba ją stosować. Nie tylko za pierwszym razem, ale także przy kolejnych kuponach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie jest ważne, czy zdecydujesz się na typowanie singla albo dubla (są to zaś najbardziej polecane rozwiązania, jeśli chodzi o liczbę zdarzeń na kuponie). Jak widzisz, nie ma tutaj żadnej wielkiej filozofii. Musisz po prostu określić stawkę, a potem stosować ją w praktyce. Warto zastanowić się także nad kursami. Jest to ważne, by przy zakładanej skuteczności wychodzić na plus w firmach bukmacherskich.

Najważniejsze zalety systemu płaskiej stawki

Czy płaska stawka to dobry wybór? Tak – i to pod wieloma względami. Na pewno jest to bardzo prosty do zrozumienia system. Nawet osoby początkujące bez żadnego kłopotu sobie w tym aspekcie poradzą. Jak wiesz, musisz tylko określić stawkę (na podstawie własnego kapitału) i następnie stosować ją przy kolejnych kuponach. Załóżmy, że masz obecnie na koncie 200 PLN. Wówczas płaska stawka powinna wynosić około 5 PLN. Oczywiście, nie jest to dużo. Pamiętaj jednak, że tutaj w pierwszej kolejności liczy się to, by po prostu nie przegrać całego swojego kapitału.

bonus bez depozytu sts 2022
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Co jeszcze ma znaczenie? Na pewno płaska stawka nie stwarza żadnych większych komplikacji na kolejnych etapach. Nie musisz zatem liczyć, za ile grać drugi, trzeci, czwarty kupon itd. Jeśli masz ogólnie mało czasu, to na pewno ta opcja przypadnie Ci do gustu. Na pewno płaska stawka to znaczące ograniczenie ryzyka bankructwa. Jeśli będziesz grał za niewielki procent posiadanego kapitału, a dodatkowo zdecydujesz się na single lub duble (unikaj taśm), to jest spora szansa na to, że możesz liczyć na regularne przychody.

Czy płaska stawka ma jakieś minusy?

Nie ma jednego systemu, który byłby w 100% idealny. Gdyby tak było, to tak naprawdę zakłady bukmacherskie w ogóle by już nie istniały. Każdy grałby tym systemem, co spowodowałoby, że dla podmiotów działanie w tej branży nie byłoby rentowne. Jakie zatem mankamenty ma po swojej stronie płaska stawka w zakładach bukmacherskich? Generalnie nie możesz tutaj liczyć na bardzo wysokie zarobki. Zawodowcy zatem nie preferują do końca takiego systemu. Dla nich najlepszym wyborem jest stawkowanie, ale modulowane. Chodzi o to, by grać np. za 5 PLN tylko wtedy, kiedy jesteśmy dość mocno przekonani, że dany zakład wejdzie. A jeśli mamy jakieś wątpliwości, to wtedy lepiej jest obstawiać za 3 PLN lub co najwyżej 4 PLN.

Jeśli uda Cię poprawnie oszacować ryzyko konkretnego zakładu, to będziesz mógł swobodnie dobierać stawki. A dzięki temu Twoje wygrane powinny być na zdecydowanie wyższym pułapie. Osobom początkującym polecamy jednak po prostu granie – przynajmniej na razie – płaską stawką. Jeśli nabierzesz nieco więcej doświadczenia, to będzie można pomyśleć o ewentualnych modyfikacjach.

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button