Co to są typy złożone? Jak je obstawiać u bukmacherów?

Coraz bardziej urozmaicona oferta, dostępna w firmach bukmacherskich, może jedynie cieszyć. Warto wiedzieć, że gracze mogą np. obstawiać typy złożone. Czym cechują się takie właśnie zakłady? O co w nich chodzi? Poznaj wszystkie kluczowe informacje związane z tym zagadnieniem.

typy złożone obstawianie
Co to są typy złożone? Jak je obstawiać u bukmacherów?

Przykłady typów złożonych w zakładach bukmacherskich

Opcji generalnie nie brakuje. Warto wiedzieć, że najlepsze firmy bukmacherskie dokładają zaś wszelkich starań, by oferować możliwie jak najwięcej wariantów. Chcą bowiem zatrzymać obecnych użytkowników i przyciągać do siebie nowe osoby; zainteresowane zakładami bukmacherskimi. To dla nich ważne. Czym można zaś przyciągać do siebie ludzi? Właśnie np. dobrą ofertą. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się m.in. na podstawowe zakłady. Możesz jednak wybrać z szerokiej oferty także inne opcje.

O co tutaj chodzi dokładnie? Jakie typy złożone można zagrać? Chodzi o takie zakłady, które składają się np. z dwóch opcji w jednej. Najlepiej będzie to wyjaśnić na konkretnych wariantach. W ofercie jednej z firm bukmacherskich możesz zagrać m.in. zakład „remis lub którakolwiek drużyna nie straci gola”. Co musi się stać, byś wygrał? Zagrałeś na Tak? Jeśli zatem dana potyczka zakończy się podziałem oczek albo jedna z drużyn (gospodarze lub goście) nie zdobędzie ani jednej bramki, to Twój kupon okaże się trafiony. W innym wypadku musisz liczyć się z porażką. Nie da się jednak ukryć, że w przypadku takich zakładów masz kilka opcji. Na skutek tego jest zaś większe prawdopodobieństwo, że ostatecznie wygrasz pieniądze i tym samym pomnożysz własne oszczędności. Możesz też zagrać na nie.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Na taki wariant kursy są przeważnie dużo wyższe. Wynika to zaś z tego, że dwa zdarzenia (składające się na jedno całe) nie mogą wydarzyć się w trakcie konkretnego spotkania. Warto zatem zastanowić się, która opcja będzie lepsza. Jakie jeszcze typy złożone można postawić? Np. „goście wygrają lub którakolwiek drużyna nie straci gola”, czy „gospodarze wygrają lub obie drużyny strzelą gola” itd.

Czym cechują się typy złożone?

Takie zakłady oferowane przez Polskich bukmacherów są obecnie coraz popularniejsze. Dlaczego jednak tak się dzieje? Nie da się ukryć, że gracze mogą wygrać sporo pieniędzy. W jednym zakładzie masz zaś dwa różne zdarzenia. Wystarczy, że sprawdzi się tylko jedno z nich, by finalnie wygrać pieniądze. Połączenia są natomiast różne. W poprzednim akapicie podaliśmy kilka przykładów. Warto jednak zauważyć, że oferta na tej płaszczyźnie jest dużo bardziej wszechstronna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poza tym można liczyć na większe emocje. Wszak oglądając jedno spotkanie skupiamy się na kilku aspektach, które odnoszą się do naszego zakładu. Czasami jest też tak, że jeden typ nam w ogóle nie wchodzi. To jednak nie oznacza, że przegramy zakład. Zawsze mamy bowiem drugi wariant, który finalnie może okazać się trafiony. Jest to zatem naprawdę ciekawa alternatywa dla standardowych zakładów dostępnych w firmach bukmacherskich.

Dlaczego warto obstawiać typy złożone?

Czy jednak rzeczywiście warto obstawiać za większe pieniądze takie zakłady? Czy zawodowi typerzy w ogóle tą tematyką się interesują? Musisz przede wszystkim trzymać się swojego planu pod kątem kursów oraz stawek. Jeśli jednak chodzi stricte o same zakłady, to oczywiście warto zastanowić się nad takim wariantem. Wszak kursy są dość wysokie, a szansa na wejście spora. W końcu mamy tutaj dwa wydarzenia w jednym. Dotyczą one oczywiście jednego spotkania piłkarskiego. Często odnoszą się jednak do innych sfer danej potyczki. Jeśli zatem jedna kwestia nie będzie układała się po naszej myśli, to zawsze możemy liczyć, że z tą drugą będzie już zdecydowanie lepiej.

betgames bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu na gry karciane w Betgames STS

Na pewno jest to zatem ciekawa opcja, która została przygotowana dla Klientów firm bukmacherskich. Warto dokładnie przeglądać ofertę podmiotów działających w tej branży. Kiedy pojawiają się takie zakłady? Najwięcej opcji jest dzień przed rozegraniem zawodów oraz w tym samym dniu. Wówczas osoby zainteresowane takimi zakładami mogą wybrać wiele ciekawych wariantów.

Czy na typach złożonych można zarobić pieniądze?

To tak naprawdę być może najważniejsze pytanie dla każdej osoby mającej konto w internetowej firmie bukmacherskiej albo obstawiającej w punktach stacjonarnych itp. Czy można liczyć na spore wygrane? Kursy są dość duże. Tak naprawdę jednak liczy się przede wszystkim analiza. To od niej zależy, czy będziesz mieć szansę na systematyczne wiktorie. A przecież w zakładach bukmacherskich regularność jest szalenie istotna, prawda? Warto zatem dokładnie przeanalizować konkretną potyczkę. Musisz zwracać uwagę m.in. na formę konkretnych klubów. Sprawdź wyniki z kilku poprzednich kolejek. Dowiedz się, jak te ekipy radzą sobie w roli gospodarza albo w spotkaniach wyjazdowych (w zależności od danej konfrontacji).

Co jeszcze się tutaj liczy? Na pewno ewentualne absencje spowodowane poprzez urazy lub kartki. Pamiętaj, by dokładnie przeanalizować konkretne potyczki pod kątem typów złożonych. Chcesz postawić np. czy „gospodarz wygra lub obie drużyny strzelą gola”? Musisz zatem skoncentrować się na szansach obu ekip. Warto także przeanalizować spotkanie pod kątem tego, czy te kluby mają potencjał w aspekcie ofensywnym itp. Tak, by chociaż jedna z tych opcji weszła, co sprawi, że zakład będzie finalnie wygrany.

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button