Coraz więcej osób korzysta z tej opcji. Czym cechuje się cash-out w zakładach bukmacherskich? Jakie są znaki rozpoznawcze tej usługi? Kiedy można z niej swobodnie skorzystać u bukmachera, a kiedy nie ma niestety takiej opcji? O wszystkich najważniejszych aspektach dotyczących tego tematu możesz przeczytać poniżej.

Na czym polega usługa cash-out w zakładach bukmacherskich?
Oczywiście, wszystko zależy od regulaminu konkretnego bukmachera internetowego. Warto zatem zapoznać się przynajmniej z najważniejszymi punktami, by znać nie tylko swoje prawa, ale także obowiązki. Generalnie cash-out to usługa, która przydaje się osobom często grającym kupony akumulowane. Zagrałeś siedem różnych zdarzeń? Do tej pory weszły wszystkie poza jednym? W takiej sytuacji możesz wybrać cash-out i skończyć z zamartwianiem się o wynik ostatniego typu. Oczywiście, przez to wygrasz mniej pieniędzy niż mógłbyś pierwotnie.
O ile? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od konkretnego kursu. Jeśli wycofujesz niewielki kurs, to wtedy różnice nie są zbyt duże. Inaczej ma się sprawa, kiedy cash-out dotyczy największego kursu na kuponie. Wtedy trzeba liczyć się z tym, że zaproponowana przez bukmachera internetowego suma nie będzie robiła aż tak dużego wrażenia. Niemniej jednak sporo osób i tak korzysta z tej usługi. Wielu typerów woli mieć przysłowiowego „wróbla w garści”. Wszak z tymi ostatnimi zdarzeniami na kuponie różnie bywa. Niektórzy wolą nie ryzykować i coś wygrać (nawet, jeśli będzie to sporo mniej).
100 PLN bez ryzyka w STS
Kod promocyjny: BETONLINE
Tak naprawdę wszystko zależy tutaj od podejścia konkretnego typera. Niektórzy gracze są bardzo ostrożni (osobiście uważamy, że to lepsza postawa niż granie na krawędzi). Tacy typerzy wolą wybrać cash-out i mieć święty spokój odnośnie danego kuponu. Inni wiedzą, że mają tę okazję, ale i tak z niej nie korzystają. Wyznają bowiem zasadę „wszystko albo nic”. Generalnie nie powinno się w ogóle grać kuponów, na których jest relatywnie dużo zdarzeń. To woda na młyn dla bukmacherów internetowych. Jeśli jednak ktoś zdecydował się na ten krok i jest blisko wygranej, to warto bez wątpienia zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak właśnie cash-out.
Kiedy można skorzystać z cash-out u bukmacherów?
Usługa cash-out może być użyta w praktyce pod kilkoma warunkami. Dotyczy, co ciekawe, nie tylko kuponów akumulowanych, ale także pojedynczych. Kiedy warto zdecydować się na cash-out w tym drugim przypadku? Czasami gramy spotkania na początku tygodnia. Do weekendu może się jeszcze wiele zmienić w obozach obu klubów (dlatego lepiej jest mimo wszystko typować pod koniec tygodnia niż w poniedziałek albo wtorek). Załóżmy, że rozchorował się najlepszy strzelec danego klubu. Nie da się ukryć, że bez tej postaci drużynie będzie zdecydowanie trudniej o zanotowanie zwycięstwa.
Legalny bukmacher | Oferta bonusów | Kod promocyjny |
---|---|---|
sts.pl | 29 PLN bez depozytu | Kod: BETONLINE |
superbet.pl | 34 PLN freebet | Kod: BETONLINE |
efortuna.pl | 2230 PLN w bonusach | Kod: BETONLINE |
betfan.pl | 600 PLN bez ryzyka | Kod: BETONLINE |
Masz podobne przypuszczenia? Z tego względu chcesz wycofać się z początkowego typu? W takiej sytuacji warto wybrać cash-out. Oczywiście, na takiej transakcji finalnie stracisz. Jeśli zagrałeś za 100 PLN, to zaproponowana suma będzie mniejsza. Bukmacher też chce na tym zarobić. Druga strona medalu jest taka, że nie stracisz 100 PLN, a tylko część tej kwoty. Kiedy jeszcze cash-out może być użyty? Nie tylko w przypadku spotkań jeszcze przed ich rozpoczęciem. Jest to również opcja dostępna do gry na żywo.
Kiedy cash-out to będzie dobre rozwiązanie?
Sporo osób nie wie, kiedy zastosować cash-out. Warto od razu zauważyć, że dzięki tej opcji można zyskać, ale można też i stracić. Załóżmy, że masz jeden mecz do rozegrania na kuponie. Jeśli wybierzesz cash-out, a koniec końców ten zakład okaże się wygrany, to zarobisz sumarycznie mniej gotówki. Co jest jednak w tym wszystkim najważniejsze? Aby nie roztrwonić budżetu. W związku z tym powyższej sytuacji nie traktowalibyśmy w kategorii „strata”. Jest to po prostu zabezpieczenie naszego kapitału.

Na pewno cash-out to dobra idea, jeśli wiesz, że w danym spotkaniu nie zagra ważny zawodnik itp. Masz wiadomości, że sporo pozmieniało się od czasu analizy? W takiej sytuacji nie ma sensu ryzykować. A może udało Ci się trafić już sporo zakładów? Do końca pozostał tylko jeden mecz? W takiej sytuacji też nie ma potrzeby ryzykować. Lepiej zgarnąć mniej, ale mieć pewność, że nikt nam już tych pieniędzy nie zabierze.
Cash-out – kiedy warto się wstrzymać?
Są jednak sytuacje, kiedy cash-out nie będzie do końca dobrym wyborem. Chcesz wycofać ostatni mecz z relatywnie dużym kursem? Na skutek tego zaproponowana przez bukmachera suma jest o wiele niższa od ewentualnej wygranej? W takiej sytuacji trzeba zastanowić się nad tym wszystkim. Nie da się ukryć, że bukmacherzy w Polsce też nie proponują kokosów w ramach cash-out. Jest to opcja bezpieczna, ale firmy działające w tej branży chcą na tym zarobić. Jeśli zatem zaproponowana suma będzie niska (nie do zaakceptowania), to warto poczekać.
Czasami po kilku albo kilkunastu minutach (w przypadku wydarzeń live) propozycja jest zdecydowanie bardziej korzystna. Na pewno warto mieć pewną strategię dotyczącą tego właśnie konkretnego aspektu. Może być też tak, że to w drużynie Twoich rywali nie zagra kilku istotnych zawodników. Wtedy masz jeszcze większe szanse na zanotowanie triumfu. W tej sytuacji też trzeba przemyśleć, czy cash-out będzie optymalną ideą.