Bukmacher PZbuk oferta zakładów, bonusy, kod promocyjny

Polski bukmacher PzBuk to jedna z najkrócej funkcjonujących na polskim rynku zakładów bukmacherskich firma. Świadczy ona swoje usługi za pośrednictwem internetu. W poniższym artykule w sposób dokładny prezentujemy ofertę zakładów sportowych PZbuk oraz recenzujemy jej stronę internetową.

bukmacher pzbuk oferta zakładów
Oferta zakładów legalnego bukmachera PZbuk – Bonusy, kod promocyjny 2020

Jak zarejestrować się w PzBuk?

Wielu graczy z pewnością zastanawia się nad tym, czy istnieje możliwość zarejestrowania się na stronie bukmachera bez wstawiania skanu dowodu osobistego oraz numeru konta bankowego. Okazuje się, że w PzBuk jest taka możliwość. Bukmacher PzBuk od samego początku swojego istnienia udostępnia swoim graczom możliwość szybkiej rejestracji. To bardzo wygodna usługa, dzięki której w trakcie procesu rejestracyjnego nie jest konieczne wstawianie skanu swojego dowodu osobistego oraz przesyłanie numeru konta bankowego.

W pierwszym kroku podajemy nazwę użytkownika, swój adres e-mail i hasło. W drugim kroku trzeba podać numer dokumentu tożsamości, adres oraz rok urodzenia a także posiadany przez siebie kod bonusowy. Podczas trzeciego roku trzeba ustawić limity czasu gry oraz obrotu. Takie informacje w zupełności wystarczą do tego, aby obstawiać całkowicie za darmo zakłady bukmacherskie oraz w pełni korzystać z oferty zakładów bukmacherskich PzBuk.

Po szybkim procesie rejestracyjnym na stronie www.pzbuk.pl otrzymujemy również darmowy zakład opiewający na kwotę 60 złotych. Dopiero, gdy będziemy chcieli wypłacić zgromadzone przez siebie środki, będzie konieczne wstawienie skanu dowodu osobistego oraz podanie numeru konta bankowego. 

polski bukmacher online betfan
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jakie promocje organizuje bukmacher PzBuk?

Poniżej opisujemy promocje, na jakie mogą liczyć osoby rejestrujące się u bukmachera PzBuk. Oprócz tego szczegółowo omawiamy rodzaje promocji tymczasowych oraz stałych skierowanych do stałych graczy tego bukmachera. 

Promocje dla nowo zarejestrowanych graczy w PzBuk

Większość bukmacherów jak Milenium czy Betclic kieruje do swoich nowo zarejestrowanych graczy bonus od wpłaty w wysokości do 100%. W PzBuk jest inaczej – bukmacher ten proponuje bonus, którego wysokość wynosi 150% od pierwszej zrealizowanej wpłaty. 

Bonus od wpłaty do 500 złotych w PzBuk – warunki promocji dla nowo zarejestrowanych graczy

Nowa oferta skierowana do wszystkich nowych graczy bukmachera PzBuk. By móc z niej skorzystać, trzeba oczywiście najpierw utworzyć konto, a potem wpłacić depozyt, którego kwota będzie wynosiła minimum 100 złotych. Spełnienie tego warunku spowoduje, że podczas logowania otrzymamy bonus, którego wysokość będzie wynosiła 150% od depozytu. Bonusem tym nie trzeba dodatkowo obracać. Aby móc go wypłacić, trzeba obrócić jego wysokością oraz wysokością depozytu czterokrotnie po kursie minimalnym w wysokości 2,0. Warto zwrócić uwagę, że są to stosunkowo wysokie wymagania. 

bukmacher betclic bonus
Nowy bonus w Betclic – Kod promocyjny KOD510

Promocje tymczasowe bukmachera PzBuk

Czy PzBuk organizuje dużą ilość promocji tymczasowych? Okazuje się, że bardzo rzadko firma ta korzysta z możliwości organizowania takich akcji specjalnych. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy jedyną akcją tego typu były darmowe zakłady na Australian Open. Jeśli mielibyśmy porównać w tym zakresie PzBuk z innymi bukmacherami działającymi na rynku, to najwięksi gracze bukmacherscy z pewnością wypadliby o wiele lepiej.

Są nawet bukmacherzy (np. Milenium czy Totalbet), którzy promocje tymczasowe przeprowadzają nawet kilka razy w ciągu jednego miesiąca. Pod tym względem zakłady bukmacherskie PzBuk powinny naprawdę dużo popracować, aby zachęcić do częstszej aktywności swoich stałych graczy. 

Stałe promocje w zakładach bukmacherskich PzBuk

Stali gracze bukmachera PzBuk mogą z kolei korzystać z jednej oferty stałej. Jest to typowa promocja na kupony AKO, które popularnie określane są jako akumulatory. Oferta proponowana przez PzBuk dotyczy tylko meczów piłki nożnej w wybranych rodzajach rozgrywek. Dzięki promocji Kombodoładowanie wszystkie kupony AKO spełniające zasady promocji zyskują na wartości w zależności od tego, ile spotkań na danym kuponie zostanie obstawionych. Jeśli będą obstawione dwa spotkania, wówczas kupon wzrośnie o 1 %. Kupon może wzrosnąć nawet o 15%, jeżeli obstawimy więcej niż 11 spotkań. 

Jaka jest wysokość kursów w PzBuk?

Wysokość kursów to jedna z najistotniejszych kwestii. Jak prezentuje się wysokość kursów w PzBuk? Okazuje się, że pod tym względem bukmacher ten wypada naprawdę w porządku. Średnia marża na mecze piłkarskie tego bukmachera wynosi 5,0%. Przeciętnie prezentują się z kolei marże na Serie A, Premier League oraz La Liga. Dużo lepiej wygląda kwestia stawek na Bundesligę – na tę drużynę bukmacher PzBuk oferuje jedną z najwyższych stawek na całym polskim rynku zakładów wzajemnych. 

Strona internetowa PzBuk 

Strona internetowa bukmachera PzBuk znajduje się pod adresem www.PzBuk.pl. Jej cechą charakterystyczną jest dużą przejrzystość oraz funkcjonalność. Każdy gracz z pewnością bez jakichkolwiek problemów znajdzie na niej interesujące go informacje odnośnie rejestracji, bonusów oraz promocji.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button