Bonusy na start – który bukmacher przygotował najciekawsze?

Jaka firma hazardowa jest warta polecenia? Co sugerują eksperci, jeśli ktoś pyta ich o wybór dobrego podmiotu hazardowego? Często rekomendowane są takie firmy bukmacherskie, które są nie tylko legalne, ale także hojne. Liczysz na świetne bonusy na dzień dobry? W takim razie sprawdź poniżej, które podmioty hazardowe przygotowały dla Klientów moc atrakcji po dokonaniu rejestracji.

Co oferuje Fortuna?

Warto na pewno posiadać konto w tym bukmacherze. Czym cechuje się firma hazardowa Fortuna? Jest to podmiot bukmacherski o nieposzlakowanej opinii. Jak szukasz czegoś legalnego, to tym bardziej warto zdecydować się na to konkretne rozwiązanie. W końcu Fortuna jest w posiadaniu dokumentów, by zgodnie z prawem oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Co ważne, możesz obstawiać w lokalach stacjonarnych, lecz nie tylko. Coraz więcej osób decyduje się na typowanie przez sieć lub dzięki aplikacji mobilnej. Warto zauważyć, że Fortuna jest bardzo hojna. W końcu możesz zdecydować się na świetne bonusy. Dobrze byłoby zatem mieć konto w tym podmiocie hazardowym. W końcu ta firma zapewnia np. promocję bez depozytu. Dzięki niej możesz zaś zainkasować 20 PLN. Z kolei najważniejsza obecnie promocja tego bukmachera to zakład bez ryzyka do 600 PLN. Jak go zdobyć? Sprawa nie jest zbytnio skomplikowana. Musisz bowiem założyć konto oraz wpłacić pieniądze. Od wartości depozytu zależy zaś to, ile finalnie otrzymasz od Fortuny.

Bonus na dzień dobry od Betfan

W podmiocie bukmacherskim Betfan także nie brakuje znakomitych promocji. Czy warto mieć tam konto? Jak najbardziej tak. Dla formalności chcemy wspomnieć o ten, że ta firma hazardowa jest oczywiście legalna. Zresztą, na stronie tego bukmachera internetowego widnieje informacja na ten temat. Co ważne, możesz obstawiać na dwa główne sposoby. Chodzi o typowanie przez sieć lub o skorzystanie z aplikacji mobilnej. Udało Ci się już założyć konto? Bonus na start sport.betfan.pl na pewno wywrze na Tobie pozytywne wrażenie. W końcu ta firma hazardowa oferuje np. cashback do 600 PLN. Aby mieć możliwość skorzystania z niego, trzeba założyć konto oraz wpisać kod promocyjny (np. „SPORTBETFAN”). Potem nie obejdzie się również bez wpłacenia depozytu. Co jeszcze na co dzień oferuje ta firma hazardowa dla wszystkich nowych Klientów? Interesują Cię zasadniczo hojne bonusy na start? W takim razie będziesz zadowolony. Wszak ta firma hazardowa oferuje także zakład bez ryzyka (do 70 PLN). Co jeszcze jest zapewniane przez Betfan? Możesz również skorzystać z podwojenia kolejnego depozytu (100% do 1000 PLN).

Co ma w swojej ofercie firma STS?

Dobrze byłoby zdecydować się także na tego bukmachera. Dlaczego? Nie da się ukryć, że legalna firma hazardowa STS także ma w swojej ofercie znakomite bonusy na dzień dobry. Możesz np. liczyć na promocję bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. Dzięki temu masz okazję otrzymać 29 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE”. Dodatkowo czeka na Ciebie główna promocja. A jest to zaś podwojenie depozytu (100% do 1200 PLN).

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button