Atrakcyjne bonusy bukmacherskie 2021

W dzisiejszych czasach firmy bukmacherskie muszą podejmować szereg działań mających na celu przekonanie do siebie jak największego grona graczy. Dzięki wielkiej konkurencji na rynku bukmacherskim gracze mogą obstawiać zakłady na znacznie lepszych warunkach niż jeszcze kilkanaście lat temu. Każdy szanujący się bukmacher, który chce zdobyć jak najszersze grono oddanych użytkowników, musi bardzo mocno inwestować w promocje bukmacherskie. Które promocje bukmacherskie w 2021 roku są najbardziej atrakcyjne i wartościowe? Sprawdzamy w dzisiejszym artykule. 

atrakcyjne bonusy bukmacherskie 2021
Najbardziej atrakcyjne bonusy bukmacherskie 2021

Najlepsze bonusy bukmacherskie 2021

Usługi bukmacherskie z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Wzrost zainteresowania zakładami wiąże się z tym, iż firm bukmacherskich jest na rynku coraz więcej oraz oferują one swoje usługi na naprawdę przyzwoitym poziomie. Każdy bukmacher musi mieć szereg promocji oraz bonusów dla swoich nowo zarejestrowanych użytkowników, ponieważ tylko w ten sposób może przekonać ich do założenia konta.

Najpopularniejszą promocją, którą ma w swojej ofercie przeważająca większość firm bukmacherskich, to darmowy bonus powitalny. Jakie jeszcze bonusy organizują bukmacherzy dla swoich graczy? 

Jak wybrać najlepszy bonus bukmacherski na start?

Nowi użytkownicy wszystkich firm bukmacherskich na początek mogą skorzystać z naprawdę ogromnej liczby rozmaitych akcji promocyjnych oraz bonusowych. Każdy, kto jeszcze nie utworzył konta u bukmachera, może wręcz przebierać w zróżnicowanych ofertach. W tej chwili absolutnym minimum u każdego legalnego bukmachera online jest bonus od depozytu. Taką promocję ma praktycznie każda szanująca się firma bukmacherska. Niestety, wielu niedoświadczonych graczy nie zdaje sobie sprawy z tego, w jaki sposób wybrać najlepszy bonus od depozytu, co bardzo sprytnie wykorzystują działające w Polsce firmy bukmacherskie.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zawsze, gdy planujemy skorzystać z jakiejkolwiek promocji bukmacherskiej, w pierwszej kolejności powinniśmy przeczytać dokładnie jej regulamin. Szczególną uwagę trzeba zwracać na warunki, które trzeba spełnić, aby móc uzyskać dany bonus.  Co koniecznie trzeba sprawdzić? Wymagania odnośnie minimalnego kursu, który zagwarantuje nam otrzymanie bonusu a także w zakresie liczby obrotów danym kuponie. 

Który bukmacher ma najlepszy bonus od depozytu? 

Bonus od depozytu w wysokości 100% od pierwszej wpłaty ma w swojej ofercie praktycznie każda firma bukmacherska. Poszczególne propozycje różnią się jednak kwotą bonusu. 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 1000 złotych można otrzymać u bukmacherów takich jak eWinner, Betfan, Totolotek oraz Fortuna. Maksymalnie 1500 złotych bonusu można otrzymać u bukmacherów Lv Bet oraz Milenium. Najlepszą propozycję pod tym względem ma firma bukmacherska Totalbet – każdy nowo zarejestrowany użytkownik tego bukmachera może dostać bonus w wysokości nawet 5000 złotych! 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W tym miejscu należy także wspomnieć o tym, że dość dużo firm bukmacherskich oferuje nie tylko darmowe bonusy bukmacherskie od pierwszej zrealizowanej wpłaty, ale także od drugiej bądź nawet od trzeciej. Największy bonus na początek daje swoim nowym użytkownikom firma Betfan. Obowiązuje on od trzech depozytów – za każdy z nich można otrzymać po 777 złotych i 600 PLN bez ryzyka, co daje łączną kwotę prawie 3000 złotych. Niezwykle istotny jest także warunek obrotu bonusem oraz kursy u danego bukmachera. Dla przykładu: w STS trzeba obrócić samym bonusem trzykrotnie po kursie w wysokości 1,91, zaś w Fortunie trzeba obrócić depozyt czterokrotnie po kursie w wysokości 1,90. 

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button