Menu

Automaty do gry online, jednoręki bandyta, slot online


Jednoręki bandyta, czyli popularnie zwane “maszyny”, czy też slot to automaty do gier umieszczane nie tylko w profesjonalnych i renomowanych kasynach, ale również w różnego rodzaju pubach. Są dobrze znane wszystkim, każdy chyba potrafi rozpoznać niezwykle charakterystyczny dźwięk, jaki wydają podczas gdy się na nich gra.

Maszyny te mają wiele zalet – po pierwsze, jest to chyba najprostsza gra, jaką można sobie wyobrazić, jedyne, co należy do nas to pociągnąć za dźwignię – gra jest mechaniczna, nie wymaga ani krzty skupienia, a tym bardziej zaangażowania z naszej strony, można swobodnie rozmawiać sobie ze znajomymi i grać godzinami. Co więcej, każda maszyna ma wyznaczoną procentową kwotę, jaką musi wypłacać, w kasynach jest to znacznie więcej niż w pubach, bo dochodzi do 45% wrzuconych pieniędzy. Dlatego też gra ta nie jest wcale taka nieopłacalna, jak wydaje się większości! Rzekomo znacznie bardziej opłaca się grać w kasynach internetowych jeśli chodzi o jednorękiego bandytę, podobno właściciele maszyn w kasynach podkręcają swoje automaty tak, by wypłacały jak najmniej – w końcu im najbardziej zależy na zysku. Co więcej gra w kasynach online daje możliwość wygrania tak zwanych jackpotów które znacznie urozmaicają całą zabawę.

slot2

W internecie nikomu nie zależy tak bardzo na zysku, dlatego wypłacane są znacznie większe wygrane. Grę w jednorękiego bandytę umożliwia większość kasyn internetowych i serwisów rozrywkowych. Najpopularniejszą taktyką, jaką można przyjąć, gdy chce się zagrać w jednorękiego bandytę jest strategia niezwykle logiczna. Jeśli maszyna po wrzuceniu do niej pewnej kwoty pieniędzy musi wypłacić dany odsetek z tej kwoty, to wystarczy wytrwale i uważnie obserwować osoby grające przed nami na konkretnym automacie. Jeśli przez dłuższy czas nikt na danej maszynie nie zwyciężył, możemy z dużymi szansami powodzenia zająć dany automat i grać do momentu, aż z wrzuconej złotówki zyskamy kilkudziesięciokrotnie więcej! Kolejną zaletą jest właśnie dawka rozrywki, jaką za przysłowiową złotówkę możemy zyskać – jeśli mamy choć odrobinę szczęścia to za niewielką kwotę możemy bawić się stosunkowo długo. Kolejną dobrą radą, do której warto się dostosować, jest to, że jeśli istnieje możliwość zatrzymania któregoś z obracających się bębnów, bezwarunkowo należy to zrobić – o wiele prościej jest wylosować dwa identyczne symbole, takie same jak ten, który już mamy, niż losować sekwencję składającą się z trzech od podstaw. Warto też na początku sprawdzić, w jakich wypadkach maszyny wypłacają wygrane, ponieważ niektóre pozwalają także na ułożenie linii po skosie, za co również dostaje się wypłatę. Jednoręki bandyta to gra łatwa, przyjemna, bezstresowa – idealna na wieczór z przyjaciółmi czy odstresowanie się po pracy!